Muuseumist        Näitused & õpitoad        Inspiratsiooni!         English
Näitusi laias ilmas


Liikuv paber Moving Paper International Film Festival. Festivalile esitatud eripalgelised võistlustööd ei jäta kedagi ükskõikseks.

V T  L Ä H E M A L T » » »

New Yorgis 2009 oktoobrist - 2010 aprillini Museum of Arts and Design toimunud näituse Slash: Paper Under The Knife ülevaade - paber kui inspiratsiooniallikas, selle tähelepanuväärsed võimalused ja uus elu.

V T  L Ä H E M A L T » » »


Üks näitusel esinejatest oli Olafur Eliasson tööga Your House

http://www.finebooksmagazine.com /issue/201002/auction-3.phtml
Paberi loov kasutamine

PKM 18.01.2011

Words can fly a thousand miles Kolmemõõtmeline tüpograafiline plakat loodi projektile, mis toetab inimesi, kes kannatasid Fukushima tuumjaama kriisi ja määvarina tõttu eelmise aasta märtsis. Kujundus on inspireeritud jaapani kurevoltimise traditsioonist. 1000 kure voltimine toob õnne ja täidab voltija südamesoovi. Plakat esindab lootust, et toetussõnad ja sõnumid saavad julgustada Jaapanit raskel ajal.


PKM 03.01.2011

Eriskummalised paberist peokübarad ja mütsid Austraalia disainer Stuart McLachlan'ilt on kui unistuste ilmingud, mis pidupäeva muinasjutuliseks muudavad. Paberi üürike eluiga teeb sellise peakatte kandmise eriliselt nauditavaks ja iga hetke hinnaliseks.


Kodus ja kontoris tegemiseks

Voldi väike vares!
3D origami
Lae alla PDF


Lõika ja voldi
Sõiduauto MMXI
Lae alla PDF


Lõika ja kleebi
Peni Pennu
Tuleb peagi
Lõika ja kleebi
Kass Sofi
Tuleb peagi

Julget katsetamist! Kindlasti ootame tagasisidet, nii piltide kui kommentaaride kujul: info@paberimuuseum.ee

Kõiki sellel lehel olevad jooniseid on igaühel õigus kasutada isiklikuks tarbeks ja jagada — õigus jooniseid ja skeeme kopeerida, levitada, esitada ja üldsusele suunata, viidates allikale. Jooniseid ja skeeme ei või kasutada ärilistel eesmärkidel.


| Ü L E S |

Asume Tartus, Kastani 38. Info +372 55572500 | © 2010-2012 MTÜ Paberimuuseum. Kõik õigused reserveeritud.